Nabídka práce > ELEKTROMECHANIK | ŽĎÁRSKO

ELEKTROMECHANIK | ŽĎÁRSKO

Náplň práce

Vystudoval jsi školu technického směru? Máš zkušenosti v oboru?

Nastal čas na změnu!

Hledáme ELEKTROMECHANIKA na Žďársku!

Denně budeš mít na starosti:
* Údržbu a opravy strojů a výrobních zařízení, včetně odstraňování závad
* Dokumentaci provedených úprav a údržby
* Manipulaci se stroji, jejich instalaci ale i odstranění
* Zajišťování bezpečnosti strojů
* Montáž, seřizování a opravy strojních, elektrických, hydraulických a pneumatických součástí
* Správu skladu náhradních dílů
* Spolupráci s externími servisními firmami

Požadavky

* Min. SOU oblast elektro
* Osvědčení dle vyhlášky 50/1978, §6 podmínkou (250/2021)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 36000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * Pravidelné navyšování mezd * 5 týdnů dovolené * Příspěvek na volný čas * Příspěvek na penzijko * Závodní stravování
  • Místo pracoviště: Žďár nad Sázavou