Nabídka práce > HR podpora, home office, 42 - 43 000 Kč/m.

HR podpora, home office, 42 - 43 000 Kč/m.

Náplň práce

Máte Češtinu nebo Slovenštinu na úrovni rodilého mluvčího? Domluvíte se plynule Anglicky?
Máte zkušenosti z administrativních pozic/zákaznického servisu a zajímáte se o HR?

Pokud ano, těšíme se na váš životopis!

Pracovní náplň:
- Podpora zaměstnanců a manažerů (převážně po telefonu, e-mailu nebo interním chatu)
- Práce s interním a ticketing systémem
- Řešení dotazů týkající se benefitů, mezd, dovolené, správy dat, nástupu a ukončení pracovního poměru, atd.
- Eskalace dotazů, které nelze vyřešit
- Podílení se na tvorbě/zlepšování interních procesů

Nástup: asap
Lokalita: Praha 8 (hybridní model/home office)
HPP smlouva na jeden rok s možností prodloužení

Požadavky

- plynulá Angličtina a Čeština
- Předchozí zkušenosti se zákaznickým servisem/administrativou
- Znalost MS Office
- Ochotu pracovat na směny
- Proaktivní a komunikativní osobnost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Personalistika a HR,
  • Plat: Od 42000 CZK do 43000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - multisport karta - stravenková karty nebo příspěvek na práci z domova
  • Místo pracoviště: Praha