Nabídka práce > PROJEKTOVÝ INŽENÝR KVALITY | TACHOV | AŽ 55 000 KČ

PROJEKTOVÝ INŽENÝR KVALITY | TACHOV | AŽ 55 000 KČ

Náplň práce

Připojte se k našemu týmu jako projektový inženýr kvality. Hledáme vášnivého profesionála, který bude mít klíčovou roli při plánování a zajišťování kvality našich inovativních projektů.

Vaše pracovní náplň bude zahrnovat:

* Plánování a specifikace kvalitativních požadavků na nové výrobky ve spolupráci se zákazníkem
* Zavádění nových výrobků do výrobního procesu a dohled nad jejich kvalitou
* Zodpovědnost za proces vzorování nové výroby, včetně zpracování související dokumentace a zajištění splnění norem a požadavků zákazníka
* Organizace laboratorních zkoušek
* Spolupráce na konceptu měřidel, vytváření dokumentace a pokynů
* Spolupráce na tvorbě a aktualizaci FMEA, PLP a kontrolních postupů

Požadavky

* SŠ vzdělání
* Předchozí zkušenosti na obdobné pozici
* Komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka
* Znalost technické dokumentace, norem a nástrojů kvality (IATF 16949, APQP, PPAP, FMEA)
* Pokročilá znalost MS Office (zejména MS Excel, PowerPoint, zákaznické portály)
* Schopnost asertivní komunikace se zákazníky a dodavateli, prezentační dovednosti
* Schopnost řešit problémy samostatně a odpovědně

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 45000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * Dovolená 5 týdnů * Bonusy/prémie * Příspěvek na penzijní/životní připojištění * Flexibilní začátek/konec pracovní doby * Stravenky/příspěvek na stravování * Závodní stravování / stravenky * Vzdělávací kurzy, školení * Mobilní telefon * Notebook * K
  • Místo pracoviště: Tachov