Nabídka práce > Zkušený specialista vzdělávání a rozvoje

Zkušený specialista vzdělávání a rozvoje

Náplň práce

Jste profík v oblasti vzdělávání a rozvoje zaměstnanců? Umíte navrhnout koncepce a strategie vzdělávání, iniciovat řešení a efektivně podporovat ostatní?

Do zavedené, stabilní společnosti hledáme profíka do HR týmu.

Na pozici zkušeného SPECIALISTY VZDĚLÁVÁNÍ A ROZVOJE budete mít na starost:

- organizaci veškerých vzdělávacích aktivit
- dohled a správu profesních kvalifikací zaměstnanců
- zajištění rozvojového programu pro manažery
- práci v interním systému
- komunikaci s kolegy napříč celou společností
- interní poradenství zaměstnancům
- komunikaci s externími dodavateli
- přípravu ad hoc reportů

Požadavky

- možnost nástupu IHNED
- zkušenost na obdobné pozici alespoň 4 roky
- nadšení pro oblast vzdělávání a rozvoje a prokazatelné úspěchy v dané sféře
- silná osobnost, schopnost práce pod tlakem
- týmový duch a podporující přístup
- samostatnost a vlastní iniciativa

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Personalistika a HR,
  • Plat: Od 60000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - finanční bonus ke mzdě - 5 týdnů dovolené, 3 sick days - penzijní připojištění - program Benefit Plus - flexibilní pracovní doba - dotované stravování - multisport karta
  • Místo pracoviště: Praha