Nabídka práce > HR SPECIALISTA, PERSONALISTA | TÁBOR

HR SPECIALISTA, PERSONALISTA | TÁBOR

Náplň práce

Máš zkušenosti v oblasti PERSONALISTIKY a NÁBORU zaměstnanců? A domluvíš se alespoň trochu anglicky?

Pak hledáme právě tebe!

Tvojí náplní práce bude:
- nábor zaměstnanců na rozličné pozice, vedení pohovorů a administrace s tím spojená
- rozvoj a vzdělávání zaměstnanců
- administrativní činnosti spojené s chodem oddělení (nástupní a výstupní dokumenty, lékařské prohlídky apod.)
- práce s personálními systémy
- spolupráce na různorodých HR projektech
- onboarding nových zaměstnanců

Požadavky

- zkušenosti na obdobné pozici (ve výrobní společnosti)
- znalost Zákoníku práce
- alespoň základní znalost AJ

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Personalistika a HR,
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - 13. + 14. mzda - příspěvek na stravování příspěvek na penzijní připojištění -
  • Místo pracoviště: Tábor