Nabídka práce > HR Director |Farmacie a Zdravotnictví|

HR Director |Farmacie a Zdravotnictví|

Náplň práce

Máte již zkušenost na pozici HR Manažer/ka, HR Director nebo dokonce Chief People Officer/ CHRO?

Hledáte novou výzvu, kde budete skutečně součástí decision-making seskupení?

Pokud hledáte skutečnou výzvu a zároveň firmu, kde Vaše práce má skutečně smysl, jste na správném místě!

A co bude Váš denní chleba?

- Management komplexní HR agendy za 2 země s přesahem i do západní Evropy
- Budete mít na starosti o blahobyt okolo 300 zaměstnanců
- Vedení týmu až šesti seniorních HR expertů a dalších čtyř HR specialistů
- Působení jakožto plnohotnotný/á business partner/ka
- Tvorba a implementace HR strategie
- Benefity, aktivity a nápady jak udržet zaměstnance je jedním z cílů!
- Mzdy mají na starosti exterňáci, tenhle oříšek Vás mine ;)

Požadavky

- Zkušenosti na obdobné pozici (Senior HRBP, HR Manager, CHRO/CPO)
- Orientace na zaměstnance ale zároveň business
- Komplexní znalost české legislativy a zákoníku práce
- Výhodou SK legislativa (není nutností)
- Schopnost vyjednávání ať už interně tak i externě
- Orientace v trendech na trhu
- Proaktivita a go-getter přístup
- Samostatnost, kreativitu a zodpovědnost.

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Personalistika a HR,
  • Plat: Od 100000 CZK do 120000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - 5 dní sick days - Neformální firemní kulturu - Lekce cizích jazyků - English, Deutsch, Español? ?. - Kanceláře v blízkosti metra Palmovka a Českomoravská, kde jsou vítání i zvířecí parťáci ?. - Každé úterý ti přichystáme hromadu
  • Místo pracoviště: Praha