Nabídka práce > Administrativní brigádník - pochůzkář

Administrativní brigádník - pochůzkář

Náplň práce

Advokátní kancelář v Praze 8 – Florenc přijme studenta/studentku VŠ na pozici administrativní brigádník - pochůzkář/ administrativní brigádnice - pochůzkářka. Náplní práce je vyřizování pochůzek po úřadech, notářích, soudech a jiných institucích, zpracování došlé pošty a zásilek, různorodá administrativní činnost a podpora advokátů, koncipientů a asistentek.

Požadavky

Praxe na obdobné pozici je výhodou, nikoliv podmínkou. Očekáváme ochotu pracovat samostatně i v týmu, příjemné vystupování, pečlivost a chuť učit se novým věcem. Řidičský průkaz skupiny B je výhodou.

Nabízíme

Práci v mladém kolektivu lidí, na jejichž osobních a charakterových kvalitách si kancelář velmi zakládá, pestrou náplň práce, pochopení pro to, že jste primárně studenti (zejména o zkouškovém), odměňováním odpovídajícím Vašim zkušenostem, pracoviště v širším centru města s výbornou dopravní dostupností prostřednictvím MHD.

Další informace

V případě zájmu zasílejte CV spolu s kontaktem na Vás na e-mailovou adresu jan.slama@ak-nbn.cz.

Informace o pozici

  • AK Němec, Bláha & Navrátilová
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa, Právní služby,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 150 Kč/hod.
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Vhodné pro: studenty vysokých škol
  • Místo pracoviště: Prvního pluku 206/7, 186 00 Praha 8 - Karlín