Nabídka práce > MANAŽER VÝROBY A ÚDRŽBY

MANAŽER VÝROBY A ÚDRŽBY

Náplň práce

Máte zkušenosti s vedením výroby i údržby? Jste leader, který/á naslouchá svým podřízeným? Domluvíte se anglicky a rád/a byste se zapojil/a do týmu vrcholového managementu společnosti? Chceme o Vás vědět!

Jako vedoucí výroby a údržby budete mt zodpovědnost za:
-Výkon celé výroby a plnění cílů
- Neustálé zlepšování - ukazatele MTTR, MTBF, spotřeba energií.
- Zákazníky a dodavatele- včasné a úplné plnění objednávek, bezpečnost práce, dokumentace údržby, komunikace s externími dodavateli
- Plánování a zavádění nových technologií a produktů
- Hladký chod výrobních zařízení a plánování preventivní údržby
- Snížení zmetkovosti, odchylek a ztrát, optimalizace procesů a údržby.
- Spolupráce na tvorbě a plnění rozpočtu technické a výrobní sekce.
- Vedení a rozvíjení zaměstnanců
- Příprava výrobních reportů

Požadavky

- SŠ vzdělání- technické.
- Angličtina na komunikativní úrovni
Zkušenosti:
- Minimálně 4 roky praxe s vedením výroby a údržby.
- Znalost TPM, elektrotechniky, PLC systémů.
- Řízení výroby a údržby, sledování produktivity a efektivity.
- Principy štíhlé výroby a nástroje pro řešení problémů.
- Řízení projektů.
Výhoda:
- Znalost konstrukce a automatizace strojů, vstřikování plastů.
- Čtení a pochopení technických výkresů (mechanika, pneumatika, elektro).

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 90000 CZK do 130000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 25 dní dovolené - flexibilní pracovní doba - možnost profesního růstu v rámci nadnárodní společnosti
  • Místo pracoviště: Louny