Nabídka práce > Skladník | Teamleader skladu

Skladník | Teamleader skladu

Náplň práce

Máte zkušenosti s VZV a umíte si zjednat pořádek? Hledáme teamleadera skladu nebo skladníka, který chce vyrůst pod našimi křídly. Čeká Vás:

* být prodlouženou rukou vedoucího logistiky
* zároveň přiložit ruku k dílu svým kolegům
* úzká spolupráce s výrobou
* organizace práce bez nutnosti plánování směn
* motivace svěřeného týmu
* dohled nad dodržováním BOZP/PO
* kontrola úplnosti vyplňovaných reportů

Z ÚSTÍ NAD LABEM, CHABAŘOVIC, CHLUMCE I KRUPKY MÁME SVOZOVÉ AUTOBUSY NAVAZUJÍCÍ NA SMĚNNÝ PROVOZ

Požadavky

* praxe na pozici skladníka
* alespoň lehká zkušenost s vedením lidí (např. občasný zástup)
* zkušenosti s VZV, ideálně platný VZV průkaz (není podmínkou)
* zkušenost s některým ze systémů skladového hospodářství (např. SAP či jiné)
* ochotu pracovat v 8 hodinovém režimu na 3 směny (R/O/N)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 30000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: *13. plat *Hlavní pracovní poměr ihned na dobu neurčitou *Dotované stravování 30 Kč *Dotované kávomaty 4 Kč *Poukázky Flexi Pass po zkušební době *Svozová doprava z Ústí nad Labem *Příspěvek na penzijní připojištění po dvou letech *25 dní dovolené z
  • Místo pracoviště: Teplice