Nabídka práce > VEDOUCÍ ÚDRŽBY

VEDOUCÍ ÚDRŽBY

Náplň práce

Máte zkušenosti se správou budov, provozu a skladu? Dokážete přebrat odpovědnost a vést tým lidí?
Pak hledáme právě Vás!
Jako vedoucí údržby budete mít na starost:
-Vedení údržbářského týmu a zajištění provozuschopnosti.
-Analýza dat, prevence a nápravná opatření.
-Zlepšování procesů a dodržování legislativy.
-Technická podpora, projektové řízení a dokumentace.
-Komunikační a organizační dovednosti.
-Zaměření na detaily a dodržování termínů.

Požadavky

- Technické vzdělání, vyhláška 50 § 6 a angličtina.
- Znalost PC a MS Office.
- Vedení lidí, technické znalosti a proaktivní přístup.
- Týmová práce a organizační dovednosti.
- Zaměření na detaily a dodržování termínů.

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 65000 CZK do 75000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 25 dní dovolené * roční bonusy * 100Kč/den stravenka * příspěvek na penzijní pojištění
  • Místo pracoviště: Most