Nabídka práce > PROJEKTOVÝ INŽENÝR/MANAŽER | MIMO AUTOMOTIVE

PROJEKTOVÝ INŽENÝR/MANAŽER | MIMO AUTOMOTIVE

Náplň práce

-Podílení se na přípravě a realizaci projektů
-Úzká spolupráce s projektovým manažerem dané zakázky
-Tvorba návrhů
-2D modelování projektu
-Technické výpočty
-Vyhodnocování technických rizik
-Spolupráce se subdodavateli, oddělením nákupu, konstrukčním oddělením
-Podílení se při vývoji nových produktů
-Podpora při realizaci daného projektu

Požadavky

-Plynulá komunikace v AJ
-Výhodou je vysokoškolské vzdělání strojního zaměření
-předchozí zkušenosti s projektovým řízením ve strojírenském průmyslu min. 3-5 let
-Znalost technických norem, čtení v technické dokumentaci
-znalost práce v AutoCADu minimálně ve 2D
-ŘP skupiny B
-Ochota jezdit na občasné služební cesty i do zahraničí
-znalost nástrojů pro řízení projektů MS Project a SAP výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 55000 CZK do 65000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: -flexibilní pracovní doba -využití odbornosti a možnost profesního růstu -služební notebook a mobilní telefon -5 týdnů dovolené -příspěvek na stravování -13. plat po zapracování -HO dle domluvy
  • Místo pracoviště: Ústí nad Labem