Nabídka práce > SPECIALISTA PRO OBCHODNÍ MARKETING - S AJ NEBO BEZ

SPECIALISTA PRO OBCHODNÍ MARKETING - S AJ NEBO BEZ

Náplň práce

Máte zkušenost nebo vzdělání v marketingu? Chcete pracovat pro stabilní značku se zázemím v Ústí nad Labem?

Jako Specialista pro obchodní marketing budete mít na starosti:

-Plánovat a koordinovat marketingové aktivity na českém trhu (v případě znalosti AJ budete mít na starosti i zahraniční trhy)
-Držet oko na konkurenci - ceny, aktivity, marketingová komunikace, distribuční kanály.
-Podle toho, co víte o konkurenci, prodejích a trhu, připravovat podklady pro cenotvorbu.
-Pravidelně sledovat a vyhodnocovat, jak nám jdou věci - obrat, ks, marže, top komodity, top zákazníci, a tak dále.
-Posuzovat, co funguje a co ne v akcích na podporu prodeje.
-Připravovat podklady pro marketingovou strategii
-Starat se o veletrhy, VIP akce, workshopy a podobné akce pro zákazníky a aktivně se na nich účastnit.
-Rozpoznávat obchodní příležitosti podle nových trendů a analýz.
-Úzce spolupracovat s obchodním útvarem.

Požadavky

-Obsazujeme dvě pozice - jedna s AJ jedna pouze se znalostí českého jazyka!
-Vysokoškolské vzdělání v oboru ekonomie nebo marketingu.
-Pokud středoškolák, pak praxe v marketingu 1-2 roky by byla super.
-Znalost MS Office na pokročilé úrovni.
-Zájem o B2B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Marketing, média a reklama,
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Zaškolení při nástupu a spoustu možností na vzdělávání u nás ve firmě. Možnost seberealizace a prostor na profesní i osobní růst. Slevu na naše firemní produkty Pitný režim a ovoce kdykoliv k dispozici. Prostě zdravější pracovní prostředí. Stravenky
  • Místo pracoviště: Ústí nad Labem