Nabídka práce > MISTR - NÁSTUP MOŽNÝ IHNED!

MISTR - NÁSTUP MOŽNÝ IHNED!

Náplň práce

Hledáme kolegu na pozici Mistr Výroby do naší společnosti. Jestliže máte zkušenosti s vedením týmu ve výrobním prostředí a toužíte po příležitosti stát se klíčovou postavou ve výrobě, pak hledáme právě Vás!

Co na Vás na pozici Mistra čeká:

- Zodpovědnost za výrobu produktů zahrnující sledování kvality, kvantitu a stav nedokončené výroby.

- Vedení týmu zaměstnanců, který čítá přibližně 20 lidí na směnu.

- Práci ve směnném provozu, kde budete hrát klíčovou roli ve zajištění plynulého chodu výrobního procesu.

Požadavky

- SOU nebo SŠ technického směru
- praxe z vedoucí pozice ve výrobě
- znalost práce na PC
- ochota pracovat ve směnném provozu

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Karlovy Vary (Karlovarský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 35000 CZK do 42000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - měsíční odměny/bonusy - dovolená více než 5 týdnů - 5 volna navíc v rámci zdravotního volna - závodní stravování zdarma - zvyšování mezd každý rok
  • Místo pracoviště: Karlovy Vary