Nabídka práce > ADMINISTRATIVA | HR | ANGLIČTINA

ADMINISTRATIVA | HR | ANGLIČTINA

Náplň práce

Hledáte uplatnění v personalistice a nebojíte se mluvit anglicky? Chcete pracovat v rámci mezinárodního týmu a zajišťovat náborové aktivity? Možná hledáme právě vás! :)

Náplň práce:
- náborové aktivity a komunikace s kandidáty
- zajištění podkladů pro externí mzdové účetnictví
- práce ve mzdovém systému a vedení docházkového systému
- péče o zaměstnance, sledování platnosti lékařských prohlídek, školení apod.
- reporting vedení společnosti
- komunikace s kolegy z ostatních zemí v AJ

Požadavky

- SŠ nebo VŠ vzdělání
- Komunikativní angličtina - téměř denní využití
- Organizační a komunikační dovednosti
- Znalost MS Office - zejména Excel

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Personalistika a HR,
  • Plat: Od 30000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - Flexibilní pracovní doba - Finanční bonusy - Příspěvek na penzijní připojištění po zkušební době - Stravenky
  • Místo pracoviště: Tábor