Nabídka práce > Vedoucí týmu nástrojárny

Vedoucí týmu nástrojárny

Náplň práce

- vedení týmu a dělba práce
- zaškolování nováčků
- kontroly, čištění, opravy, montáže
- zkoušky lisovacích nástrojů (forem)
- analýzy závad, návrhy a provedení potřebných úprav
- preventivní kontroly
- vytváření a kontrola zakázek
- účast na výrobních poradách
- dodržování BOZP

Požadavky

- dokončené odborné vzdělání - nástrojář, zámečník, obráběč kovů, případně klempíř, automechanik, opravář strojů
- zkušenost s údržbou a opravou forem, nejlépe pro lisování a tváření kovu výhodou
- zkušenosti s vedením kolektivu
- manuální zručnost, schopnost ovládat ruční nářadí (úhlová bruska, vrtačka a podobné)
- sebedisciplinu a ochotu pracovat ve směnném provozu

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 35000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. plat, - Plně dotované stravné, - 25 dní dovolené, - Firemní akce, - Kafeterie, - Možnost napracovat si hodiny (na některých pozicích) - Pružná pracovní doba (na některých pozicích) - Příspěvek na dopravu (na některých pozicích) - Životní poji
  • Místo pracoviště: Louny