Nabídka práce > Technik údržby – diagnostik

Technik údržby – diagnostik

Náplň práce

- diagnostika PLC Siemens, diagnostika servopohonů a jiných řídících systémů
- čtení výkresové dokumentace elektro
- servis, opravy a řízení robotů ABB (možnost zaškolení)
- tvorba analýz poruch
- nouzové střídání směn v případě nutnosti
- evidence provedených úkonů
- služební cesty vnitrostátní i zahraniční
- spolupráce s nákupem (identifikace dílů) na vytváření skladu náhradních dílů
- účast na zlepšovacích procesech

Požadavky

- vzdělání elektrotechnického směru
- praxe v elektroúdržbě výrobní společnosti
- znalost principů řídicích systémů
- orientace v dokumentaci strojů
- ochota pracovat ve směnném provozu (8čky)
- ochota cestovat
- znalost anglického jazyka výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 35000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. plat, - Plně dotované stravné, - 25 dní dovolené, - Firemní akce, - Kafeterie, - Možnost napracovat si hodiny (na některých pozicích) - Pružná pracovní doba (na některých pozicích) - Příspěvek na dopravu (na některých pozicích) - Životní poji
  • Místo pracoviště: Louny