Nabídka práce > KEY ACCOUNT / CUSTOMER SERVICE MANAGER | TURNOV

KEY ACCOUNT / CUSTOMER SERVICE MANAGER | TURNOV

Náplň práce

Máš zkušenost s vedením zákaznického servisu a máš přesah do Key Account Managementu? Jsi aktivní směrem k zákazníkovi a máš business angličtinu? Tak neváhej a pošli mi svoje CV!!!

Co tě na pozici KEY ACCOUNT / CUSTOMER SERVICE MANAGER | TURNOV čeká:

- Péče o potřeby a požadavky zákazníků společnosti
- Pravidelné návštěvy stávajících zákazníků za účelem zjištění jejich potřeb, plánovaných nákupů a spokojenosti
- Vedení oddělení zákaznického servisu s šesti členy týmu
- Nastavování a neustálé zlepšování procesů v oddělení
- Podpora key account manažerů
- Řízení stížností, reklamací, alertů a zpětné vazby v souladu s interními směrnicemi a zákaznickými manuály
- Zajištění správnosti a aktuality zákaznických dat
- Splnění interních KPI cílů oddělení zákaznického servisu
- Reportování dat, příprava prognóz a spolupráce na rozpočtech
- Komunikace a spolupráce napříč odděleními pro zajištění efektivního toku informací a fungování procesů spojených se zákazníky

Požadavky

- Minimálně 3 roky praxe na obdobné pozici v výrobní firmě
- AJ na úrovni B2
- SŠ nebo VŠ v oblasti ekonomiky, techniky nebo marketingu
- Praxe ve vedení týmu
- Dobrá znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 60000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Měsíční a roční bonusy - 5 týdnů dovolené - Sick days - Příspěvek na stravování - Flexibilní začátek/konec pracovní doby - Příspěvek na penzijní pojištění 1800 Kč/měsíc - Vzdělávací kurzy, školení
  • Místo pracoviště: Turnov