Nabídka práce > FINANČNÍ CONTROLLER | ČESKÁ LÍPA

FINANČNÍ CONTROLLER | ČESKÁ LÍPA

Náplň práce

Máte zkušenosti v oblasti controllingu? Účetnictví Vám není cizí? Pak čtěte dál!

Do našeho týmu hledáme nového kolegu na pozici: FINANČNÍ CONTROLLER.

Co bude náplní Vašeho pracovního dne?

-Měsíční analýza finančních výsledků závodu.
-Tvorba plánů závodu a jejich aktualizace v průběhu účetního období.
-Příprava plánu nákladů pro kalkulace produktů.
-Rozbory nákladů.
-Zajištění správného účtování.
-Podpora a aktivní účast při zajišťování opatření k úspoře nákladů.

Požadavky

Co od Vás očekáváme?

-min. SŠ ekonomického zaměření
-Zkušenost na obdobné pozici
-Znalost účetnictví
-AJ na komunikativní úrovni
-Velmi dobrá znalost práce s PC (MS Office a MS excel

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Plat: Od 45000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Co Vám můžeme nabídnout na oplátku? -Příspěvek na penzijní připojištění ve výši 4000 Kč měsíčně -13. a 14. mzda -Flexipasy – Sodexo ve výši 8500 Kč - Homeoffice jeden den v týdnu -Příspěvek na stravování -5. týden dovolené navíc -Zaměstnanecký tarif
  • Místo pracoviště: Česká Lípa