Nabídka práce > SPECIALISTA/KA KVALITY | LOGISTIKA

SPECIALISTA/KA KVALITY | LOGISTIKA

Náplň práce

Obsazujeme pozici specialista/ka kvality, kde se náplň práce stává z:

* vstupní a výstupní kontroly kvality
* nastavování procesu tak, aby byl hladký s minimem reklamací
* komunikace s kolegou v USA
* práce se SAPem
* sledování ukazatelů, reportování
* provádění nápravných opatření
* organizace sortování

Požadavky

* praxe v oblasti kvality/logistiky a nastavování procesů
* znalost základních nástrojů kvality
* zkušenosti s vyhodnocováním ukazatelů kvality
* anglický jazyk - pravidelné cally se zahraničním kolegou
* uživatelskou znalost SAP či jiného ERP systému
* schopnost vytvářet vzorce v Excelu
* řidičský průkaz B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 40000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * stravování * 13. plat * možnost nastavit zcela nový proces * možnost občasné cesty do USA * každoroční navyšování mzdy * 20 dní dovolené * 3 sick days * jazykové kurzy * vitamínové dny * narozeninové dny * firemní akce * nápoje zdarma (káva, čaj,
  • Místo pracoviště: Most