Nabídka práce > OBSLUHA CNC | VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY

OBSLUHA CNC | VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY

Náplň práce

Hledáme nové kolegy na obsluhu CNC strojů. Jestliže máš zkušenosti s obsluhou jakéhokoliv CNC stroje nebo jsi absolventem strojírenského oboru a hledáš práci v čistém a inovativním prostředí, pak jsi ten, koho hledáme!

Co na Tebe čeká:

- obsluha CNC stroje (soustruh/frézka/horizontka)

- práce v kusové výrobě

- obrábění dle technických výkresů a postupů

- údržba stroje

- práce ve směnném provozu

Požadavky

- min. SOU technického směru (strojírenského výhodou)
- orientace v technické dokumentaci

- praxe s obsluhou/seřizováním CNC výhodou

- ochota pracovat ve směnném provozu

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Karlovy Vary (Karlovarský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 30000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - osobní ohodnocení dle dosažených zkušeností - příspěvky na životní pojištění a penzijní připojištění - 5 týdnů dovolené - stravenkový paušál - pozornost k životnímu jubileu
  • Místo pracoviště: Cheb