Nabídka práce > SPECIALISTA PLÁNOVÁNÍ PRODEJE

SPECIALISTA PLÁNOVÁNÍ PRODEJE

Náplň práce

Rád bys denně využíval angličtinu? Ovládáš excel? Láká Tě láká působení v úspěšné nadnárodní výrobní společnosti? Neváhej a ozvi se nám!!!

Tvou náplni práce bude:
* příprava specifikací vozů
* práce s daty
* tvorba přehledů a analýz
* komunikace napříč společností, ale také se zahraničím
* pomoc s projekty na zahájení výroby nových vozů

Požadavky

* min. SŠ vzdělání
* u SŠ kandidátů praxe na obdobné pozici min. 1-2 roky, u VŠ kandidátů praxe výhodou
* AJ min. na úrovni B2
* pokročilá znalost MS Office (především Excel)
* analytické myšlení
* VÝHODOU je znalost SAP

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Personalistika a HR,
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 13., 14. a 15. mzda * 25 dní dovolené * pravidelné bonusy * flexibilní pracovní doba * příspěvek na životní a penzijní připojištění * příspěvky na stravování * vzdělávací kurzy * slevy na produkty společnosti
  • Místo pracoviště: Frýdek - Místek