Nabídka práce > TEAM LEADER KONSTRUKČNÍHO ODDĚLENÍ

TEAM LEADER KONSTRUKČNÍHO ODDĚLENÍ

Náplň práce

- Vedení týmu design engineerů
- tvorba návrhů technických výkresů dle specifikace zákazníka a ve spolupráci s projektovým týmem
- podílet se na projektech
- občasné cestování v případě potřeby na místo stavby
- spolupráce s ostatními odděleními - obchodním, projektovým, stavbyvedoucími atp.
- spolupráce na mezinárodní úrovni

Požadavky

- AJ na komunikativní úrovni
- VŠ vzdělání ve strojírenském oboru
- Alespoň 5 let praxe na obdobné/příbuzné pozici
- Praxe s 2D výkresy a 3D modelováním
- Praxe v AutoCad, Inventor, případně Solid Edge nebo Advance Steel
- Praxe v ERP (SAP výhodou)
- Ochota příležitostně cestovat
- MS Office na uživatelské úrovni

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - zázemí a prestiž mezinárodní společnosti - práce ve zkušeném kolektivu - standardní zaměstnanecké benefity - 13 plat - 5 týdnů dovolené - flexibilní pracovní doba - příspěvek na stravování
  • Místo pracoviště: Ústí nad Labem