Nabídka práce > Vedoucí pobočky Špagetka Rychnov nad Kněžnou

Vedoucí pobočky Špagetka Rychnov nad Kněžnou

Náplň práce

Plné vedení provozu pobočky
Příprava špaget, obsluha zákazníků
Organizace plynulého denního provozu stánku a řízení týmu
Plánování směn
Kontrola kvality, reporting

Požadavky

Schopnost vést tým
Znalost excelu, wordu
Rychlé reakce a schopnost řešit krizové situace s chladnou hlavou
Zkušenosti z vedoucí pozice v gastronomii velkou výhodou !

Nabízíme

HPP
Atraktivní ohodnocení
Flexibilní pracovní doba
Kvalitní zaškolení, podpora a rozvoj
Zbrusu nové pracoviště, kde každý den přináší nové výzvy a zážitky
Podílení se na zrodu gastro projektu, který v ČR nemá obdoby

Další informace

Ahoj!

Na přelomu duben/květen otevíráme franšízovou síť stánků s take-away těstovinami Špagetka a vykopáváme s pobočkou v Rychnově nad Kněžnou, do které aktuálně hledáme zájemce o pracovní pozici VEDOUCÍ POBOČKY.

Hledáme energickou osobnost, která miluje výzvy a ráda se ponoří do světa gastronomie.

Budeme se těšit na vaše CV, které prosím zasílejte na email kristyna.hola@spagetka.eu

Informace o pozici

  • Špagetka
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Gastronomie a pohostinství,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Rychnov nad Kněžnou