Nabídka práce > NÁKUPČÍ | VHODNÉ I PRO JUNIORY

NÁKUPČÍ | VHODNÉ I PRO JUNIORY

Náplň práce

Jsi komunikativní typ? Domluvíš se anglicky? Rád by si našel uplatnění v nákupu?
Pak hledáme právě tebe!

Tvá pracovní náplň bude zahrnovat:
- tvorbu plánu nákupu a nákupních objednávek,
- přípravu objednávek a odvolávek k dodavatelům,
- hlídání termínů dodávek,
- spoustu komunikace s dodavateli (převážně zahraničními)
- práci v interním systému,
- dále pak práce MS Excel,
- reporting

Požadavky

- Zkušenosti s nákupem jsou vítány, ale pokud máš zkušenost i v jiném oboru a splňuješ další podmínky, tvůj životopis je také vítán
- AJ na úrovni alespoň B1 (dodavatelé v zahraničí)
- Pokročilá znalost MS Office
- ŘP skupiny B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 30000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - zajímavé platové ohodnocení - práce v prosperující společnosti - řada zaměstnaneckých benefitů - stravenky - kantýna - 25 dnů dovolené
  • Místo pracoviště: Ústí nad Labem