Nabídka práce > SPECIALISTA NÁKUPU | JIHLAVSKO

SPECIALISTA NÁKUPU | JIHLAVSKO

Náplň práce

Rozšiřujeme náš NÁKUPNÍ TÝM. Chápeš, že nakupování není pouze o získání zboží, ale také o aktivní komunikaci a o přístupu? U nás se neobejdeš bez dobré angličtiny, potřebuješ zkušenosti v nákupu a znalost materiálů - hlavně kovů.

* Hledání spolehlivých dodavatelů
* Komunikaci s dodavateli a vyjednávání výhodných podmínek
* Přípravu tendrových řízení
* Neustálé sledování a optimalizaci nákupních procesů
* Reportování a účast na auditorech
* Efektivní spolupráci s ostatními odděleními.

Požadavky

* SŠ/VŠ ideálně technického směru
* AJ na úrovni alespoň B1 (denní komunikace!)
* Praxe v nákupu
* Orientace v oblasti kovů
* Uživatelská znalost PC (budeš pracovat v Outlooku, Excelu, Wordu..)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Obchod a prodej, Podnikatelské příležitosti,
  • Plat: Od 35000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * 13. mzda * Flexibilní pracovní doba, občasný homeoffice * Příspěvek na stravování * Kafeterie * Telefon, notebook (i pro soukromé účely)
  • Místo pracoviště: Jihlava