Nabídka práce > MANAŽER NÁKUPU | NJ

MANAŽER NÁKUPU | NJ

Náplň práce

Máte zkušenosti s vedením nákupu a zvládáte jednání s dodavateli i řízení týmu? A co němčina? Je pro vás maličkostí?
Pokud ano, připojte se k nám jako MANAŽER NÁKUPU!

Hledáme skutečného odborníka v oboru, protože u nás je důležitá zejména práce se smlouvami a složitější obchodní aspekty.

Vaším každodenním úkolem bude:

* Administrativa spojená se smlouvami,
* Vedení a motivace týmu a
* Zajištění investičních nákupů jak v České republice, tak v zahraničí.

Stanete se klíčovým hráčem ve strategických mezinárodních nákupních projektech.

Požadavky

* Min. SŠ vzdělání
* NJ na úrovni B2
* Praxe na obdobné pozici, zkušenosti z nákupu
* Zkušenost s vedením menšího týmu lidí
* Řp. B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Obchod a prodej, Podnikatelské příležitosti,
  • Plat: Od 60000 CZK do 75000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * 13. mzda dle hospodaření společnosti * Flexibilní pracovní doba * Možnost home office * Příspěvek na penzijní a životní pojištění * Příspěvek na jazykové vzdělávání * Závodní stravování
  • Místo pracoviště: Nové Město na Moravě