Nabídka práce > ELEKTROINŽENÝR| bez cestování

ELEKTROINŽENÝR| bez cestování

Náplň práce

Máš zkušenosti v elektro oblasti? Láká tě řešení elektro záležitostí přímo na stavbě? Zvládáš komunikaci v AJ slovem i písmem?

Dej nám o sobě vědět!

Hledáme právě TEBE!

* účast při realizaci projektu přímo na stavbě
* práce s projektovou dokumentací stavby
* příprava podkladů pro zpracování dokumentů v rámci projektu
* kontrola dodávek a montáží elektrifikace

Požadavky

* min. VŠ vzdělání v elektro oblasti
* praxe na obdobné pracovní pozici VÝHODOU
* AJ na komunikativní úrovni B1
* orientace v projektové dokumentaci
* znalost MS Office

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 40000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 25 dní dovolené * Stravenky (120kč/den) * Služební notebook a telefon * Voucher na volnočasové aktivity (500kč/m) * Smlouva na dobu neurčitou
  • Místo pracoviště: Karviná