Nabídka práce > NÁSTROJÁŘ | Vstřikolisy - Nástup do kmene!

NÁSTROJÁŘ | Vstřikolisy - Nástup do kmene!

Náplň práce

Hledáme NÁSTROJÁŘE pro velkého hráče v oblasti výroby a automotive!

Chcete zužitkovat své dovednosti v oblasti strojírenství a mít možnost kariérně růst?
Čtěte dál!

Náplň práce:
* Provádí preventivní údržbu vstřkovacích nástrojů (forem), tzn. jejich čištění, mazání a základní údržbu
* Provádí opravy nástrojů menšího rozsahu
* Navrhuje technicko-organizační opatření k eliminaci neshod
* Spolupracuje na vytvoření databáze často potřebných náhradních dílů
* Dle potřeby asistuje a podílí se na údržbě strojů
* Práce v třísměnném provozu

Požadavky

* SŠ strojírenské zaměření / Vyučení v oboru nástrojář, mechanik
* 1 rok praxe v oblasti vstřikování plastů, resp. oprav nástrojů
* Znalost AJ nebo NJ výhodou
* MS Office
* Znalosti problematiky vstřikování plastů, nástrojářská praxe výhodou
* Orientace v technické dokumentaci
* Znalost výrobního prostředí a praxe na obdobné pozici

Výhodou Vám bude, pokud jste se setkali se stroji ENGEL, ARBURG

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 40000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * Dotované závodní stravování * 5 týdnů dovolené * 13. plat * Firemní akce * Příspěvek na penzijní/životní pojištění * Příspěvek na dopravu * Možnost kariérního růstu
  • Místo pracoviště: Ostrava