Nabídka práce > NÁKUPČÍ | TURNOV

NÁKUPČÍ | TURNOV

Náplň práce

Máš zkušenosti v nákupu a máš technické zaměření? Domluvíš se anglicky? Tak právě Tebe hledám!

Na pozici NÁKUPČÍ | TURNOV budeš mít na starost:

- Cenové vyjednávání a kontrolování cen
- Spolupráce s oddělením technologií při zajišťování kooperací
- Vyjednávání o reklamacích
- Rozvoj vztahů s dodavateli
- Zpracování výběrových řízení
- Audity u dodavatelů

Požadavky

- VŠ technického směru
- AJ na úrovni B1
- Znalost MS Office
- Orientace v systému K2 výhodou
- Znalost čtení technické dokumentace (TPV, výkresy)
- Základní orientace ve výrobních technologiích a postupech (CNC opracování, třískové obrábění, soustružení, frézování, opracování)
- Základní orientace ve skladovém hospodářství
- Praxe na obdobné pozici min. 5 let

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - pružná pracovní doba - příspěvek na penzijní / životní pojištění - bonusy - stravenky - zvýhodněné tarify od Vodafonu - výběr nápojů na pracovišti - bezproblémové parkování
  • Místo pracoviště: Turnov