Nabídka práce > Strategický Obchodník IT | i remote|

Strategický Obchodník IT | i remote|

Náplň práce

Business Development Manager -
STRATEGICKÉ PROJEKTY v oblasti data managementu.

Hledám zkušeného obchodníka, kterého baví komunikace s lidmi a networking, a inspiruje ho cestovat a setkávat se s klienty nejen na kafe.

Do portfolia klientů se řadí světoznámé mezinárodní firmy.

! Nepotřebujeme bůhví jakou technickou zdatnost
! Nebudeme tě otravovat různými reporty, excely a zbytečnými meetingy
! Určitě nebudeš nucen/a sedět na zadku v kanceláři

Moc ráda se s Tebou seznámím, pošli mi, prosím, své CV :)

Požadavky

* min. SŠ vzdělání
* AJ na komunikativní úrovni, rodilý mluvčí - český nebo slovenský jazyk
* proaktivita, chuť tvořit nový byznys a UMĚNÍ JEDNAT NA ÚROVNI
* samostatnost, nebát se "cold calls" a umět vymyslet klientovi řešení na míru
* business mindset, komunikativnost a zdravé sebevědomí.

Hledám jen kandidáta se zájmem o dlouhodobou spolupráci.

Full remote možný.

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 80000 CZK do 90000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * možnost home office * flexibilní pracovní doba * finanční bonus
  • Místo pracoviště: Praha