Nabídka práce > MARKETINGOVÝ/Á SPECIALISTA/KA

MARKETINGOVÝ/Á SPECIALISTA/KA

Náplň práce

- spolupráce při realizaci marketingových aktivit firmy
- zpracování prezentací Powerpoint
- spolupráce při přípravě dalších prezentačních materiálů
- komunikace s grafickým studiem a dalšími marketingovými dodavateli
- marketingová podpora obchodnímu týmu

Požadavky

- flexibilita, kreativita,
- výborné vyjadřovací schopnosti, zkušenosti s copywritingem
- odpovědnost, pečlivost a přesnost,
- odolnost vůči stresu, schopnost zvládat situační zátěž,
- ochota učit se nové věci
- samostatnost, spolehlivost, výkonnost,
- schopnost plnit termíny,
- týmová práce,
- orientace na zákazníka, praktické uvažování

Nabízíme

- kreativní práci v atraktivním oboru a v příjemném pracovním prostředí
- motivující platové ohodnocení
- zázemí silné společnosti s 20tiletou zkušeností v oboru

Další informace

- praxe marketingové pozici min 1 rok (na plný úvazek)
- vzdělání VŠ / SŠ s maturitou
- perfektní znalost aplikací MS Office (Word, Excel, Outlook, Powerpoint)
- řidičský průkaz skupiny B
- časová flexibilita (v rámci marketingových projektů je občasně vyžadována práce mimo běžnou pracovní dobu)
- zkušenosti s korporátní komunikací na sociálních sítích – Facebook, Linkedin, Twitter

VÍTANÉ ZKUŠENOSTI A ZNALOSTI:
praktická znalost základních grafických programů (Acrobat, Corel atd.)
znalost typografie
dobrá znalost angličtiny slovem i písmem
praktické zkušenosti i teoretické znalosti v oblasti návrhu, tvorby a administrace webových stránek včetně znalostí v oblasti SEO

nástup možný ihned

Informace o pozici

  • EXX s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Marketing, média a reklama,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Praha 6