Nabídka práce > Burger King v centru Prahy hledá nadšené kolegy

Burger King v centru Prahy hledá nadšené kolegy

Náplň práce

Pracovník restauračního provozu - pozice pokladní/kuchař

Požadavky

- Být týmovým hráčem
- Aktivní znalost českého jazyka
- Být pozitivně orientovaný na hosty
- Mít rád naše produkty a chtít se podílet na jejich přípravě
- Chceš na sobě pracovat a zlepšovat se
- Odpovědnost
- Dlouhodobější spolupráci

Nabízíme

- Motivující finanční ohodnocení
- Spropitné
- Možnost navýšení mzdy od třetího měsíce zaměstnání
- Příplatky za práci v noci 10%
- Příplatky za práci o víkendech 10%
- Příplatky za práci ve svátky 100%
- Zvýhodněné stravování
- Pravidelný nárůst mzdy dle pracovního výkonu
- Možnost růstu na MANAGERSKÉ pozice
- Věrnostní odměny dle délky zaměstnání
- Týmové mimopracovní aktivity a párty
- Zvýhodněné tarify O2 Family
- Přátelský kolektiv
- Slevy na produkty všech našich značek (KFC, Burger King a Starbucks)

Další informace

Zaujala Vás naše nabídka?
Tak neváhejte a nečekejte ani minutu a stiskněte tlačítko "Odpovědět". Vyplňte kontaktní formulář na následující straně. Ještě ten den Vás kontaktujeme a pozveme na osobní pohovor, který se uskuteční na naší pobočce v BK City 28.října.

Informace o pozici

  • Burger King CZ
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Gastronomie a pohostinství,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Anglický jazyk výhodou, ale není podmínkou
  • Plat: 100,- Kč/hod + spropitné
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Benefity: odměny za výsledky restaurace, spropitné, finanční odměna pro zaměstnance měsíce, příplatky za noční/víkendy/svátky, proplácení přesčasů, teambuildingové akce, slevy do našich značek
  • Vhodné pro: Zájemce o plný/zkrácený úvazek i brigádníky
  • Místo pracoviště: Burger King City 28.října