Nabídka práce > Inženýr kvality - Plzeň

Inženýr kvality - Plzeň

Náplň práce

- strategický rozvoj a řízení dodavatelské kvality
- zodpovědnost za analýzu procesu a uvolnění procesu u dodavatele
- podpora nákupu, výběr a hodnocení dodavatelů
- realizace interních, systémových a procesních auditů
- implementace a organizace dodavatelských auditů dle zákaznických požadavků

Požadavky

- min. SŠ vzdělání technického směru (VŠ výhodou)
- praxe v automotive min. 5 let
- komunikativní znalost německého a anglického jazyka
- znalost požadavků norem ISO 9001 a TS/IATF 16949
- ceritifkace auditora dle VDA 6.3
- znalost nástrojů kvality (APQP / FMEA / MSA / PPAP / SPC / 8D / Ishikawa)
- znalost MS Office (zj. Excel a PowerPoint)
- aktivní řidič (služební cesty)

Nabízíme

- zajímavou a zodpovědnou práci v přátelském prostředí
- atraktivní finanční podmínky
- osobní a profesní růst, odborné vzdělávání
- 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvky na ŽP, měsíční bonusy a další zajímavé benefity

Další informace

V případě zájmu prosím reagujte na danou pozici a přiložte svůj životopis. Případně volejte na tel. 725 817 242.

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Kvalita a kontrola jakosti,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek