Nabídka práce > Pracovník/ce obchodního provozu - Tesco

Pracovník/ce obchodního provozu - Tesco

Náplň práce

Práce na pokladně a doplňování zboží.

Požadavky

Pozitivní přístup, spolehlivost, týmový duch.

Nabízíme

Umožňujeme časovou flexibilitu. Ať se jedná o plánování směn nebo částečné úvazky. Podporujeme volnočasové aktivity. Ať se jedná o malé či velké sportovní a společenské akce. Odměňujeme loajalitu našich kolegů. Ať už rekondičním volnem nebo finančními odměnami. Nabízíme jiné výhody a benefity. Rádi Vám o nich řekneme víc při osobní schůzce.

Další informace

V případě zájmu prosím volejte na tel 702 179 930.

Informace o pozici

  • Tesco ČR, a.s.
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: základní
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek
  • Benefity: stravenky, rekondiční volno, flexibilní pracovní doba, příjemné pracovní prostředí, kariérní růst
  • Vhodné pro: maminky na RD, studenty, důchodce
  • Místo pracoviště: Slavičín