Nabídka práce > Vychystávač/ka zboží pro zákazníky

Vychystávač/ka zboží pro zákazníky

Náplň práce

* Vybírat zboží pro zákazníky z prodejní plochy
* Vybírat vhodné náhrady, pokud toto zboží není k dispozici
* Kontrolovat kvalitu, čerstvost a datum spotřeby vybíraného zboží
* Připravovat zboží k přepravě (vhodné balení)
* Doplňovat a vystavovat zboží

Práce v dopoledních hodinách (začátek směny 6:00)
Fyzicky náročnější práce (manipulace se zbožím a vozíkem s nákupy)
Práce vhodná pro kombinaci s jiným pracovním úvazkem či studiem VŠ
Práce vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené
Práce vhodná pro absolventy

Požadavky

Pozitivní přístup, časová flexibilita, skvělý zákaznický servis, spolehlivost.

Nabízíme

Firemní benefity, flexibilní pracovní dobu.

Další informace

V případě zájmu prosím odpovězte na tento inzerát nebo volejte na tel 702 179 930.

Informace o pozici

  • Tesco ČR, a.s.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: vyučen bez maturity
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek
  • Benefity: Stravenky, rekondiční volno, flexibilní pracovní doba, příjemné pracovní prostředí, kariérní růst, po zapracování 10% na nákup v Tesco, karta Multisport.
  • Vhodné pro: maminky na RD, studenty, důchodce
  • Místo pracoviště: Zličín, Skalka, Letňany