Nabídka práce > ŘIDIČ A DOVOZCE ZBOŽÍ K ZÁKAZNÍKŮM

ŘIDIČ A DOVOZCE ZBOŽÍ K ZÁKAZNÍKŮM

Náplň práce

* Rozvážet zboží zákazníkům objednaného v internetovém obchodě až do jejich domova
* Nabízet náhradní alternativy zboží
* Pomáhat při přípravě zboží k dodání zákazníkům
* Zodpovídat dotazy zákazníků a rešit případné stížnosti

Požadavky

* Reprezentativní vzhled
* Do 3 trestných bodů na kartě řidiče
* V minulosti nebyl nikdy udělen zákaz řízení
* Zkušenosti s řízením dodávky
* Řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič (min.12 měsíců)
* Min. vyučení
* Obchodní dovednosti a standardy
* Silné komunikační dovednosti
* Dobrá znalost města, ve kterém je služba rozvozu zákazníkům poskytována
* Znalost procesů v oddělení internetového prodeje

Nabízíme

Další informace

V případě zájmu o více informací prosím klikněte na tlačítko odpovědět, nebo volejte na tel 702 179 930.

Informace o pozici

  • Tesco ČR, a.s.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Logistika a doprava, Obchod a prodej, Zákaznický servis,
  • Požadované vzdělání: vyučen bez maturity
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek
  • Benefity: Stravenky, rekondiční volno, flexibilní pracovní doba, příjemné pracovní prostředí, kariérní růst, po zapracování 10% na nákup v Tesco, karta Multisport.
  • Vhodné pro: absolventy bez praxe
  • Místo pracoviště: Hradec Králové, Rašínova 1669