Nabídka práce > Truhlář / Modelář EXX STONE

Truhlář / Modelář EXX STONE

Náplň práce

- prostorová představivost, zručnost
- spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, komunikativnost
- časová flexibilita
- praxe v truhlářském oboru, ve výrobě nábytku podmínkou
- zkušenost se zpracováním kompaktních materiálů (CORIAN atd.), výhodou
- řidičský průkaz skupiny B

Požadavky

- velmi dobré technické znalosti
- týmová práce, pečlivost, samostatnost

Nabízíme

- odpovídající platové ohodnocení
- tvůrčí práci
- příjemné pracovní prostředí
- samostatnou a kreativní práci v oboru
- zázemí renomované společnosti s 20letou zkušeností v oboru

Další informace

- nástup možný ihned
- tvůrčí práci v příjemném pracovním prostředí a přátelském kolektivu, motivující ohodnocení, firemní benefity, profesní vzdělávání a růst, zázemí silné společnosti s 20letou zkušeností na trhu.

Informace o pozici

  • EXX s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese, Stavebnictví a reality, Technické profese,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek