Nabídka práce > Produkt Manažer

Produkt Manažer

Náplň práce

ZPRÁVA OD NAŠEHO KLIENTA
V naší společnosti dělá každý z našich zaměstnanců to, co ho baví, a zároveň má podíl na úspěchu celé společnosti. Velký důraz klademe na týmovou práci a jsme předurčeni uspět, protože jsme schopni hbitě reagovat a čelit tak jakékoli výzvě. Zapojujeme všechny členy týmu do rozhodovacích procesů a dáváme jim příležitost se profesionálně rozvíjet. Milujeme to, co děláme, a je to vidět na našich výrobcích, pevných vztazích se zákazníky a příjemném pracovním prostředí, které sdílíme. Portfolio našich klientů zahrnuje mezinárodní korporace, které jsou jedničky na trhu v oblasti módy a značkového zboží. Tvoříme nedílnou součást jejich úspěchu tím, že poskytujeme unikátní design jejich maloobchodním jednotkám. Naše služby překonávají očekávání. Přidejte se k nám i Vy a zažijte to na vlastní kůži!

O POZICI
Produkt Manažer je klíčovou postavou při řízení, dohledu a koordinaci dodavatelů při předloze každého návrhu klienta. Pro účinné plnění tohoto úkolu, on / ona musí být vysoce organizovaná, dobrý komunikátor, vyjednavač, plánovač, a týmový hráč. Bude trvale a úzce spoluprat s ostatními týmy a kolegy, jako jsou návrháři, inženýři CAD, výrobní manažeri, logistika, montážní týmy a finanční oddělení. Produkt Manažer doplňuje projektový tým, dohlíží na etapy montáže a balení výrobků v přesném časovém horizontu.

BUDETE MÍT NA STAROSTI:
* Řízení dodavatelů – udržováním a zlepšováním vzhahů se všemi dodavateli
* Interní a externí komunikace - pro interní týmy i dodavatele spojené s projekty
* Koordinace výroby – stanovení, sledování a plánování výroby, dohlížet na dodržení dodací lhůty
* Dokumentace projektu – aby veškerá příslušná dokumentace odpovídala kvalitě, včetně materiálu, účtů a celkových fází výkresu
* Kontrola kvality - plánování s manažery kvality relevantní inspekce u dodavatele,že veškeré komponenty byly dodány.
* Vyřizování reklamací – řízení všech případných nároku spojené s chybějícími nebo poškozenými produkty

Požadavky

* Předchozí zkušenosti v produkční, projektové oblasti
* Schopnost pochopit specifikum dané oblasti, která zahrnuje výrobní procesy, materiály a maloobchodní prostředí
* Výborné komunikační dovednosti v mluvené i písemné formě pro každodenní kontakt s dodavateli
* Sebevědomý, schopný motivovat dodavatele a zároveň zachovat nebo zlepšit standardy kvality
* Efektivní, strukturovaný, organizovaný, soustředění se zaměřením na cíl
* Flexibilní, loajální, s vášní pro danou práci, oddaný
* Středně pokročilá Angličtina výhodou
* Ochota cestovat

Nabízíme

* Konkurenceschopné platové ohodnocení.
* Dynamické a nekonvenční pracovní prostředí.
* Občerstvení na pracovišti zdarma.
* Profesionální rozvoj a kariérní růst díky postupnému zvětšování společnosti.
* Perspektivní projekty s mezinárodní působností.
* Případné zahraniční pracovní cesty.

Informace o pozici

  • People Place & Partners a.s.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Manuální a dělnické profese,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek