Nabídka práce > PRODAVAČ/KA S INKASEM - obslužné pulty (Ostrava Futurum)

PRODAVAČ/KA S INKASEM - obslužné pulty (Ostrava Futurum)

Náplň práce

Poskytovat prvotřídní služby zákazníkům
Obsluha zákazníků na obslužném pultě lahůdek
Doplňování zboží dle pravidel , kontrola záruční lhůty
Dodržování pravidel hygieny a práce s potravinami a BOZP na pracovišti
Kontrola správnosti regálových etiket
Chránit zboží před znehodnocením, poškozením a krádeží

Požadavky

- min. vyučení
- dobré komunikační schopnosti
- silné prodejní dovednosti
- zaměření na zákazníka
- základní znalost nabízených produktů

Nabízíme

umožňujeme časovou flexibilitu
získáte slevu 10 % na každý nákup v síti Tesco (po 6 měsících)
využijte až 6 dní rekondičního volna na základě počtu odpracovaných let
využijte 1 den placeného volna navíc na doprovod dítěte na dětský tábor, ozdravný pobyt nebo na 1. den v první třídě ZŠ
pořádáme sportovní a společenské akce
odměňujeme loajalitu našich kolegů
a nabízíme i další výhody a benefity

Další informace

Zaujaly Vás naše hodnoty? Přijde Vám práce u nás zajímavá? Našli jste se v očekáváních, která máme?
Budeme rádi, když projevíte zájem. Stačí kliknout na tlačítko odpovědět nebo zavolat na tel 702 179 930.

Informace o pozici

  • Tesco ČR, a.s.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
  • Místo pracoviště: Ostrava