Nabídka práce > Skladník VZV (i bez praxe) 180 Kč/h, doprava zdarma

Skladník VZV (i bez praxe) 180 Kč/h, doprava zdarma

Náplň práce

Hledáte brigádu ve skladu? Pro našeho významného klienta hledáme skladníky na manipulaci se zbožím, obsluha vysokozdvihu a skenování čtečkou / picker. Nastoupit můžete ihned.

Požadavky

- vzdělání není důležité
- zkušenosti se skenerem výhodou
- dobrý zdravotní stav
- předložení výpisu z rejstříku trestu
- pravidelná a včasná docházka do práce (zodpovědnost a spolehlivost)

Nabízíme

- směny: denní
- pracoviště: Kozomín, doprava ZDARMA ZAJIŠTĚNA
- mzdové ohodnocení 180 Kč/hod.
- DLOUHODOBOU spolupráci a pravidelnou MZDU

Další informace

Zaujali jsme vás? Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím tlačítka ODPOVĚDĚT, nebo telefonicky: 222 534 534. Jsme vám k dispozici po - pá vždy od 8:00 - 18:00 hod.

Řekněte o brigádě kamarádům, a pracujte spolu. Odpovíme všem uchazečům.

Informace o pozici

  • CREDIT CZECH s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Manuální a dělnické profese,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 180 Kč/h
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Kozomín