Nabídka práce > VEDOUCÍ SMĚNY KFC BENEŠOV

VEDOUCÍ SMĚNY KFC BENEŠOV

Náplň práce

• Práce ve stabilní mezinárodní společnosti, kde dodržujeme "závazek k lidem"
• Možnost profesního růstu a osobního rozvoje
• Motivující finanční ohodnocení a možnost získání bonusů ze ziskovosti restaurace
• Široká nabídka firemních benefitů a bonusů
• Možnost flexibilního plánování směn
• Týmové mimopracovní aktivity a párty

Požadavky

• Schopnost vést a motivovat tým
• Obchodní myšlení, analytické schopnosti
• Pozitivní energie a optimizmus
• Orientace na hosta
• Chuť pracovat v týmu

Nabízíme

Do naší restaurace KFC v Benešově hledáme nové kolegy na pozici Vedoucí směny!

Na této pozici nám pomůžeš s vedením kolektivu, řízením objednávek, zpracováním faktur a údržbou restaurace za optimálních nákladů.

Informace o pozici

  • KFC
  • Středočeský kraj
  • Obor: Gastronomie a pohostinství, Manuální a dělnické profese, Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: Od 22000 Kč do 27000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Bonusy/prémieManažerský motivační programSleva na firemní výrobky/službyVzdělávací kurzy, školeníKafetérieObčerstvení na pracovištiFiremní akce
  • Místo pracoviště: Benešov, Masarykovo náměstí 1