Nabídka práce > Wellness poradce

Wellness poradce

Náplň práce

Nabízíme uplatnění: Vedlejší činnost na 2 - 3 Hod. při zaměstnání. Hlavní činnost na 6 - 8 Hod. denně. Uplatnění na několika úrovních. Využití počítače a internetu na uživatelské úrovni. Flexibilní pracovní dobu. Zázemí silné a zavedené společnosti a plné zaškolení na danou pozici. Náplň práce: Obsluha klientů, klientský servis, koordinace maloobchodu a velkoobchodu, organizační činnost.

Požadavky

Přirozenou inteligenci
Komunikativnost
Schopnost samostatné činnosti
Odpovědný a seriózní přístup k práci

Nabízíme

Odpovídající zaškolení a další osobní rozvoj
Práci v zajímavém a perspektivním oboru
Práci v týmu pozitivních lidí
Motivující plán odměn
Práci vykonávanou z domova = flexibilní pracovní doba

Další informace

Po několika letech na trhu máme konkrétní výsledky u našich spolupracovníků, kteří jsou z nejrůznějších oborů a přesto se díky propracovanému podpůrnému systému vše naučili a úspěšně fungují v našem týmu.

Nezáleží tedy na Vašem vzdělání, praxi či dovednostech nebo na tom, v jaké jste momentálně situaci. Každý zde může najít dlouhodobý přivýdělek nebo novou kariéru.

Informace o pozici

  • Vitalis Zelená
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Podnikatelské příležitosti,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: český
  • Plat: 25000
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Benefity: Firemní dovolená, kompletní zaškolení, není nutná praxe, školící a vzdělávací Centrum Komunikace,
  • Vhodné pro: ženy i muže od 23 - 60 let
  • Místo pracoviště: Celá ČR i Slovensko