Nabídka práce > Elektrikář/dělník

Elektrikář/dělník

Náplň práce

Firma New Home Invest, s.r.o. hledá nové pracovníky/dělníky na realizaci zakázek v Brně a okolí.

Jsme firma, která se zaměřuje na elektroinstalaci, chytrou domácnost, zabezpečovací systémy, fotovoltaické elektrárny, rekuperace vzduchu. Pracujeme na našich hodnotách - přesnost, dodržení termínů, spolehlivost. Chceme měnit zaběhnuté stereotypy a odlišit se.

Jsme mladá firma, která se postupně rozrůstá a naším cílem je vybudovat stabilní a fungující kolektiv profesionálů, kteří oceňují především různorodou náplň práce, pocit svobody v rámci dohodnutých pravidel a možnost dělat to, v čem jsou opravdu dobří.

Máte elektrotechnické vzdělání, technické myšlení a považujete se za manuálně zručného?
Jste samostatný člověk, který však rád pracuje i v kolektivu?
Oceňujete v zaměstnání různorodost a to, že nesedíte pořád na jednom místě?

Pokud ano, chceme Vás!

Požadavky

Co musíte umět?

Ideálně byste měli být znalí v oboru stavebnictví a elektroinstalace (silnoproud, slaboproud, rekuperace, chytré domácnosti apod.).

Vědět, co je to vyhláška 50/1978 Sb.

Časová flexibilita (většina realizací je však v blízkosti Brna, nedržíme pohotovosti a práce o víkendech je naprosto výjimečná)

Měl byste být aktivní řidič

Co můžeme nabídnout?

Práci v rozvíjející se firmě v oboru stavebnictví a elektroinstalace
Firemní oblečení
Odborná školení a vzdělávací kurzy
Firemní růst
Práce s moderními technologiemi
Mobilní telefon
Jednosměnný provoz
Práci nejlépe na ŽL, ale je i možnost HPP nebo DPP
Brno a okolí
od 140 Kč/hodinu (od 14 000 Kč do 35 000 Kč)

Nabízíme

Bez čeho se neobejdeme?

Odborné učiliště (bez maturity) v oboru (SOU/SŠ)
Řidičský průkaz sk. B
Základy práce na počítači
Trestní bezúhonnost
Vyhláška č. 50/1978 Sb.

Informace o pozici

  • New Home Invest, s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Plat: 14000 - 35000
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Místo pracoviště: Brno