Nabídka práce > Vedoucí expedice a příjmu zboží (zkrácený nebo plný úvazek)

Vedoucí expedice a příjmu zboží (zkrácený nebo plný úvazek)

Náplň práce

- příjem a vyřizování objednávek
- vytvoření příjemky a výdejky - základní fakturace
- expedice zboží (komunikace s přepravními společnostmi)
- příjem a výdej zboží
- kontrola skladových zásob

Požadavky

- SŠ vzdělání (nebo vyučen)
- základní znalost AJ (slovem i písmem)
- manuální zručnost
- spolehlivost, pečlivost, pracovitost
- flexibilita
- řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

- práce v mladém kolektivu
- nástup možný ihned
- zajímavé platové ohodnocení (nástupní plat 20.000,-)
- zajímavé bonusy a osobní ohodnocení

Další informace

Společnost 3D FITNESS se řadí mezi hlavní dodavatele komplexního řešení pro fitness centra a wellness centra pro celou ČR a Slovensko. Naší hlavní náplní je zajištění dodávky produktů a služeb v oblasti pohybu a zdravého životního stylu. Jsme tým, který společně vytváří zajímavé projekty se sídlem v Žamberku a školícím střediskem v Praze. Hledáme týmového kolegu na plný nebo i zkrácený pracovní úvazek.

Informace o pozici

  • 3D FITNESS, s. r. o.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Administrativa, Logistika a doprava, Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Anglický jazyk
  • Plat: 20000
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Benefity: Bonusy a osobní ohodnocení
  • Vhodné pro: Absolventy
  • Místo pracoviště: Žamberk