Nabídka práce > Obchodní zástupce

Obchodní zástupce

Náplň práce

Prodej lakovaného plechu maloobchodním, velkoobchodním společnostem a organizacím.
Prezentace prodeje působivou formou.
Denní komunikace se stávajícími a potenciálními zákazníky s hlavním cílem úspěšně dokončit prodej.

Požadavky

VŠ nejléme ekonomického či technického zaměření – vhodné i pro šikovného absolventa/absolventku
Znalost německého jazyka slovem i písmem na velmi dobré úrovni
Dobrá uživatelská znalost práce na PC, každodenní práce s informačním systémem MS Dynamics NAV
Samostatnost, pečlivost, spolehlivost, čistý trestní rejstřík
Ochota cestovat,učit se
ŘP skupiny B

Nabízíme

Práci na hlavní pracovní poměr
Velmi dobré firemní zázemí velké úspěšné společnosti s moderní výrobou, odborné zaškolení
Motivující finanční ohodnocení
13. plat
5 týdnů dovolené
Příspěvek na penzijní připojištění
Dotované závodní stravování
Firemní společenské akce
Mobilní telefon
Po zapracování firemní automobil

Informace o pozici

  • METAL TRADE COMAX, a.s.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání:
  • Požadované jazyky: anglický, nebo německý jazyk
  • Plat: 40000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Práci v moderních závodech velké úspěšné společnosti Stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr Náborový příspěvek 3 000 Kč Motivační finanční hodnocení 13. plat a 5 týdnů dovolené Pravidelné meziroční zvyšování mzdy Příspěvek na penzijní připojišt
  • Místo pracoviště: Velvary