Nabídka práce > Obvodní báňský inspektor/ inspektorka

Obvodní báňský inspektor/ inspektorka

Náplň práce

- vykonávání vrchního dozoru nad hornickou činností a činností prováděnou hornickým způsobem na povrchu a při nakládání s výbušninami
nebo
- vykonávání vrchního dozoru nad specializovanou oblastí strojní, oblastí vyhrazených technických zařízení, velkostrojové technologie povrchového dobývání, včetně technologické a dálkové pasové dopravy,
a dále
- pohotovostní služba a provádění šetření mimořádných událostí podle platných právních předpisů
- vedení záznamů, vypracování zpráv a výkazů, vedení předepsané evidence

Požadavky

Požadujeme vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu nejlépe zaměřeném na hornictví, geologii, podzemní stavitelství, výbušniny, popřípadě na technický obor, který se k hornictví, geologii, podzemnímu stavitelství nebo výbušninám vztahuje, nebo na právo, je-li doplněno alespoň středním vzděláním s maturitní zkouškou v některém z uvedených technických oborů. Žádost lze podat nejpozději do 15. 10. 2018.

Nabízíme

Pracovní místo ve 12. platové třídě, platový tarif 22 500 – 33 830 Kč (v závislosti na počtu let praxe) + osobní příplatek až 50 % nejvyššího platového tarifu; mimořádné finanční odměny; motivační finanční ohodnocení v závislosti na odvedené práci; vhodné i pro absolventy.
Práci na dobu neurčitou, stravenky, příspěvek na rekreaci, kulturu, sport, vzdělávání, příspěvek na penzijní připojištění, odměny k životním a pracovním výročím, pracoviště v centru Liberce.

Další informace

Podrobné informace na webových stránkách úřadu www.cbusbs.cz, v sekci volná místa/ výběrová řízení.

Informace o pozici

  • Český báňský úřad
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání:
  • Plat: 22 500 – 33 830 Kč + osobní ohodnocení
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: stravenky, příspěvek na rekreaci, kulturu, sport, vzdělávání, příspěvek na penzijní připojištění, odměny k životním a pracovním výročím, aj.
  • Vhodné pro: absolventy
  • Místo pracoviště: Liberec