Nabídka práce > Manažer Obchodní skupiny

Manažer Obchodní skupiny

Náplň práce

Jak bude vypadat tvůj pracovní den?
Nedělá Ti problém zvednout telefon a domluvit si schůzku. Budeš se starat o stávající i nové klienty, poradíš jim nejen s pojištěním, ale například i kde se vyplatí vzít hypotéku, se zhodnocením peněz nebo s tím kde ušetřit. Nezalekneš se při vyhledávání nových obchodních příležitostí. Na nic nebudeš sám/a, vždy s Tebou bude zkušený kolega, který Ti rád poradí.

Požadavky

Jaké znalosti a dovednosti by si měl/měla mít?
• máš předchozí praxi z obchodu nebo v oblasti pojišťovnictví
• nechybí ti maturita
• jsi proaktivní osoba, která za každých okolností srší dobrou náladou a optimismem
• lákají Tě nové výzvy a chceš se v oboru učit pořád něco nového
• je pro Tebe různorodá práce něco, co Tě naplňuje a posouvá dál

Nabízíme

Na co se můžeš těšit?
• na atraktivní mzdové ohodnocení, které si sám/sama ovlivníš
• na spolupráci formou OSVČ
• na flexibilní pracovní dobu – ty si určuješ kdy budeš na schůzkách
• na zapálený a nadšený tým, který táhne za jeden provaz a kde nechybí legrace a prima atmosféra
• dostaneš příležitost využít Tvých dosavadních znalostí a zkušeností
• na profesionální školení a pravidelné rozvojové tréninky
• na příjemné prostředí kanceláře v centru města
• na zajímavou klientelu
• jasně nastavená kritéria pro postup v kariéře
• podporu při provozování vlastní obchodní kanceláře
• po práci legraci - na teambuildingu, sportovní akci nebo firemním večírku
A mnoho dalšího! Pošli nám svůj životopis a stav se na kafe. Rádi Tě tu provedeme a seznámíme i s ostatními kolegy.

Další informace

AXA je jedna z největších pojišťovacích skupin na světě, která působí v 60 zemích světa. Zaměřuje se na pojistná řešení nejvyšší kvality a je uznávána pro své silné stránky při jejich realizaci. Celosvětově má více než 90 milionů klientů a 214 000 zaměstnanců. Podnikání společností AXA je geograficky diverzifikováno a hlavní podniky se zaměřují na Evropu, Severní Ameriku a Dálný východ.

Informace o pozici

  • AXA
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 25.000-35.000
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Místo pracoviště: Jihlava