Nabídka práce > Práce na PC, ceníky, katalogy. Výpomoc ve skladu.

Práce na PC, ceníky, katalogy. Výpomoc ve skladu.

Náplň práce

Hledáme kolegu do našeho rychle vyvíjejícího se týmu revolučního zásobování obchodu na pozici v kanceláři, zpracovávání objednávek a tvorba ceníků v Excelu a katalogů a výjimečně výpomoc ve skladu při kompletaci zboží. Nevyžadujeme zkušenosti ani praxi, naše metody jsou jedinečné a vše zaučíme. Požadujeme logické myšlení a chuť se učit novým věcem. Nabízíme různorodou, zajímavou práci a dobrý kolektiv. Vhodné i pro čerstvého absolventa bez praxe. V případě zájmu prosím posílejte životopis na rakusova@ranam.cz

Požadavky

Požadujeme logické myšlení a chuť se učit novým věcem.

Nabízíme

Nabízíme různorodou, zajímavou práci a dobrý kolektiv

Informace o pozici

  • Ranam s.r.o
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa,
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Vhodné pro: i absolventy
  • Místo pracoviště: Libušská 319/126, Praha, Písnice