Nabídka práce > makléř/ka

makléř/ka

Náplň práce

Nevíš co po škole?
Potřebuješ stáž na to, aby si dokončil svá studia?
Toužíš po zajímavé kariéře?
Chceš mít auto nebo motorku dříve než tvoji vrstevníci?
Chceš si na to vydělat sám a nebýt odkázán na rodiče?
Chceš vstávat do práce bez budíku?
Chceš, aby se práce přizpůsobila tobě a ne naopak?
Chceš mít neomezenou horní hranici příjmů?
Chceš vydělávat a přitom se neunavit?
Chceš být úspěšný a pro své okolí finančně atraktivní?
Chceš profitovat z týmové spolupráce a zapojení do franšízové sítě se zavedenými standardy a etickým kodexem?

Požadavky

Komunikativnost
Ochotu učit se a dále vzdělávat
ŽL v případě makléřů, v případě tipařů není podmínkou
vystupování hodné reprezentování Century 21
spolehlivost, schopnost přizpůsobit se nastalým situacím

Nabízíme

-know how nadnárodní firmy
-zázemí kanceláře v centru Berouna ve spojení se silným finančním partnerem
-po zapracování možnost služebního vozu
-kontinuální proškolenost….fungující systém školení Century 21 Academy
-podporu a vzdělání nejen na začátku kariéry v průběhu celé kariéry (reality + finance)
-kvalitní marketing a propagaci nemovitostí Scan 3D

Informace o pozici

  • Century 21 Berounka reality
  • Středočeský kraj
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Vhodné pro: absolventy, studenty
  • Místo pracoviště: Beroun