Nabídka práce > Komunikace se zahraničními partnery na vzdělávacích projektech

Komunikace se zahraničními partnery na vzdělávacích projektech

Náplň práce

Jedná se o networking a komunikace s našimi zahraničními partnery zapojenými do vzdělávacích projektů v neformálním a přátelském prostředí. Práce možná odkudkoli.

Požadavky

1) mluvíš dobře anglicky, francouzsky a nebo rusky,
2) jsi flexibilní, komunikativní, kreativní a spolehlivý/á,
3) rád/a cestuješ.

Neformální přístup podmínkou.

Nabízíme

Flexibilitu v náročnosti a možnost práce na počítači odkudkoli. Zahraniční vzdělávací pobyty zadarmo s proplacenými cestovními doklady. Neformální a přátelské prostředí.

Informace o pozici

  • kulXtreme
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Vzdělávání, věda a vývoj,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: angličtina nebo francouzština nebo ruština
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Benefity: Cestování po Evropě zadarmo stejně jako účast na vzdělávacích kurzech
  • Vhodné pro: Mladé iniciativní lidi a nadšence měnit věci k lepšímu.